Navijači napunili tribine, a vaterpolisti Srbije mrežu Rusa

0
2846

Na jednoj od poslednjih provera pred učešće na finalnom turniru Svetske lige, koje se od 23. do 28. juna održava u Bergamu, reprezentacija Srbije je danas u Smederevu odmerila snage sa najboljom selekcijom Rusije pred oko 3500 gledalaca. Prepune tribine i dobra atmosfera i podrška od samog starta bile dobar motivišući faktor za naše reprezentativce koji su zatrpali golmana Antonova i napunili mrežu reprezentacije Rusije. Srbija je pobedila sa 12:5.

Naša reprezentacija je igrala bolje i ofanzivnije a to je posebno bilo primetno u prve dve četvrtine kada su naši vaterpolisti poveli rezultatom 7:1. U druge dve četvrtine malo je reprezentacija Srbije smanjila gas te su tako Rusi do kraja uspeli da postignu još 4 pogotka i da ne dozvole totalni debakl do kraja susreta.

Najbolji strelac je bio Duško Pijetlović sa pet golova, dva gola je dao Filipović, a u strelce su upisali i Ćuk, Aleksić, Mandić, Subotić i Jakšić.