Nova pobeda Smederevaca

0
1636

Fudbaleri Smedereva su zabeležili još jednu pobedu na domaćem terenu, baš kao što su i obećali. Ovoga vikenda je savladana ekipa Hajduka iz Kule. Iako rezultat od 1:0 ne govori tako, čitava utakmica je odigrana u veoma visokom ritmu sa nekoliko izglednih šansi za obe ekipe.

Domaći tim je dobro kontrolisao gotovo čitav meč i do pada u igri „oklopnika“ doš je tek pred kraj prvog poluvremena, tokom kojeg je trener domaćih bio primoran da izvrši čak dve izmene zbog povreda, najpre Zavišića, a zatim i Mudrinića.

Početkom drugog poluvremena bilo je jasno da se ekipa domaćina oporavila i da je u ovom meču zainteresovana za sva tri boda, a dobra igra je konačno krunisana u 65. minutu, lepim golom Čukića. Smederevo je tako sasvim zasluženo došlo do druge prvenstvene pobede, a najzaslužniji što na ovoj utakmici gosti nisu ispraćeni sa više pogodaka u mreži svakako je raspoloženi golman gostiju Djuričić.

Smederevci posle ove pobede u okviru četvrtog kola Meridian Super Lige, zauzimaju četvrtu poziciju na tabeli sa Partizanom, Crvenom Zvezdom i OFK Beogradom ispred sebe.

U sledećem, 5. kolu Smederevci gostuju Bežaniji sa istim ambicijama kao i u meču protiv Hajduka.